هرآنچه باید در مورد دستگاه های دولچه گوستو بدانید!

دستگاه دولچه گوستو چیست؟ دستگاه دولچه گوستو به چه صورت کار می‌کند و چه برتری‌هایی دارد؟ نوشیدنی های دولچه گوستو برای چه سلیقه‌هایی مناسب‌تر است؟

این سوالات و مواردی مانند آن‌ها، سوال‌های خریدارانی است که تصمیم دارند یک دستگاه قهوه ساز حرفه‌ای و با کارایی آسان تهیه کنند. امروزه توجه دوستداران قهوه به دستگاه‌های قهوه ساز کپسولی بیشتر از سایر دستگاه‌ها است زیرا دیگر نیازی نیست چند پودر قهوه مختلف را برای داشتن طعم فوق العاده مخلوط کنید، کپسول‌ های دولچه گوستو با مرغوب‌ترین قهوه‌ها برای شما آماده شده‌اند. حال که محبوبیت دستگاه دولچه گوستو و نوشیدنی‌های آن در سطح جهانی بسیار زیاد شده؛ بهتر است به طور کامل با آن آشنا شوید تا بتوانید برای شروع روزهای خود، همراه خوش طعم و متفاوتی داشته باشید.

دستگاه قهوه ساز کپسولی دولچه گوستو چیست؟دستگاه قهوه ساز کپسولی دولچه گوستو مدل Genio S Touch

اولین دولچه گوستوها به کدام برند تجاری تعلق دارند؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شوند ما به یک محصول اعتماد کنیم؛ اعتبار برند سازنده‌ی آن است و هرچی این برند شناخته شده‌تر باشد؛ اعتماد ما بیشتر می‌شود. قهوه سازهای دولچه گوستو برای اولین بار با همکاری برند دلونگی و یکی از اصلی‌ترین زیر شاخه‌های برند نستله به نام نسکافه، طراحی و ابداع شده است؛ از آن جایی که این ۲ برند برای تمامی دوست داران قهوه، آشنا هستند می‌توانید به ابداع جدید آن‌ها، به راحتی اعتماد کنید.

شکل ظاهری این دستگاه‌های قهوه ساز کپسولی چه ویژگی‌هایی دارد؟

یکی از تفاوت‌های بسیار چشم گیر و قابل توجه‌ی دولچه گوستوها با سایر قهوه سازهای معمولی و یا کپسولی دیگر، در ظاهر این محصول است. طراحان این دستگاه، از انحناهای مدرن و شیک در ساخت آن استفاده کردند و طرح‌های هندسی و فضایی جالبی را برای آن در نظر گرفته‌اند تا با ظاهر آشپزخانه‌های مدرن امروزی، سازگاری مناسبی داشته باشد.

دستگاه دولچه گوستو نسکافه مدل مجستودستگاه قهوه ساز کپسولی دولچه گوستو مدل Nescafe Majesto

اصلی‌ترین ویژگی‌ها و مزیت‌هایی که در بین تمامی دستگاه‌های دولچه گوستو مشترک است؛ چه مواردی هستند؟

یک: بیشتر دستگاه‌های دولچه گوستو از حداقل ۱۵ بار فشار بخار برخوردار شده‌اند تا طعم مناسبی از نوشیدنی را به شما بدهند.
دو: این دستگاه‌ها به دلیل درجه بندی‌های خاص خود که بر روی هر یک از کپسول‌های مناسب آن‌ها نیز مشخص است؛ از قابلیت Flow Stop برخوردار شده‌اند.
سه: مخزن کشویی و تکی که برای کپسول های دولچه گوستو در نظر گرفته شده؛ از قرار گرفتن غیر مناسب کپسول در مخزن جلوگیری می‌کند.
چهار: بسته به کپسولی که انتخاب می‌کنید می‌توانید آب سرد و یا گرم را برای نوشیدنی خود استفاده کرده و هم نوشیدنی‌های گرم و دل چسب داشته باشید، هم از قهوه‌های خنک و با طعم متفاوت، لذت ببرید. و به دلیل وجود همین ویژگی، با خرید دستگاه دولچه گوستو از بانه متناسب با سلایق متفاوت هر یک از اعضای خانواده یا دوستانتان می‌توانید نوشیدنی داشته باشید زیرا هر نوع قهوه‌ی گرم، نوشیدنی خنک مثل نسکوئیک ها و حتی دم نوش ها را برای شما آماده می‌کند.

دستگاه دولچه گوستو چیست

بهترین دستگاه‌های دولچه گوستو چه ویژگی‌های منحصر به فرد و قابل توجه‌ای دارند؟

در این جا برای آشنایی بیشتر شما با ویژگی و کارایی‌های دستگاه‌های دولچه گوستو به ویژگی‌های ۳ مدل قهوه ساز کپسولی دولچه گوستو، اشاره می‌کنیم:

۱؛ دولچه گوستو دلونگی مدل ESPERTA EDG 505.B: این محصول از نظر ظاهری، بسیار متفاوت و چشم‌گیر ساخته شده و طراحی آن از ۲ شکل کروی که یکی از آن‌ها را مشکی رنگ و دیگری را بی رنگ در نظر گرفته‌اند؛ تشکیل شده است. توان مصرفی که سیستم حرارتی دستگاه با کمک آن، برای آماده کردن نوشیدنی شما شروع به کار می‌کند، ۱۶۰۰ وات است. این محصول از ۷ درجه بندی دمایی مربوط به آب برخوردار شده و برای کارایی دقیق خود از فناوری Flow Stop نیز سود می‌برد. برای آماده سازی کپسول هایی که در مخزن این محصول قرار می‌دهید، مخزن می‌تواند ۱.۴ لیتر آب را پشتیبانی کند.

۲؛ دولچه گوستو دلونگی مدل Mini Me EDG 155: ترکیب رنگ‌های زیبا در ظاهر زیبا و منحنی‌های شیک این محصول از همان ابتدای امر، توجه‌های زیادی را به خود جلب می‌کند و این دستگاه تولید برند ایتالیایی دلونگی است. برای آن که سیستم حرارتی آن سرعت مناسبی در آماده سازی نوشیدنی‌های شما داشته باشد؛ توان ۱۶۰۰ وات برای این دولچه گوستو برند دلونگی در نظر گرفته شده است. شما برای استفاده از این محصول، ابتدا باید مخزن ۸۰۰ میلی‌لیتر آن را پر کنید، سپس کپسول دلخواه خود را در غلاف قرار دهید و درجه‌ی مشخص شده روی کپسول را برای آن، تنظیم کنید؛ در نهایت یک فنجان نوشیدنی عالی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

۳؛ دولچه گوستو کروپس مدل GENIO KP144: این دستگاه قهوه ساز توسط یکی از برترین برندها ساخته شده تا برای شما ۵۰ نوشیدنی مختلف آماده کند، تنها کافیست کپسول های مختلف دولچه گوستو را در اختیار داشته باشید. بدنه‌ی براق آن از ۲ رنگ سفید و مشکی ساخته شده و ۷ درجه‌ی مختلف آب دارد تا طعم قهوه‌ی شما، اصیل و ماندگار باشد. توان مصرفی آن ۱۵۰۰ وات می‌باشد و تنها ۳۰ ثانیه لازم است تا نوشیدنی شما آماده شود. علاوه بر تمامی ویژگی‌های این قهوه ساز اتوماتیک و بسیار حرفه‌ای، از مناسب بودن قیمت کپسول دولچه گوستو در بانه نمی‌توانید به راحتی بگذرید.